Співпраця

Вино для тих, хто цінує себе більше, ніж гроші

Згідно з твердженнями археологів, виноробство зародилося ще в епоху неоліту, коли люди почали займатися землеробством і навчилися вирощувати виноград. Бажаючи взяти від виноградної лози все найкраще, що дарувала природа, древній хлібороб навчився виготовляти вино. Змінювалися епохи, виноробство успішно розвивалося. З'являлися нові сорти винограду, адже люди постійно вдосконалювали технологію його виробництва. Від рисового вина, яке було вперше виготовлено в Китаї, до відомих сьогодні марок, величезний часовий проміжок в дев'ять тисяч років.

У наш час існує величезна кількість винних брендів. Але незважаючи на те, що технологія виробництва вина в принципі суворо регламентована, у кожного є свої невеликі особливі секрети.

Серед великої різноманітності вин вигідно відрізняється органічні вина V. Petrov. Досвідчені любителі вина завжди вибирають саме таке вино.

Органічне вино - неперевершено висока якість без використання досягнень хімічної промисловості.

Для ресторану мати в своїй винній карті вина найвищої якості так само необхідно, як і мати хорошого шеф-кухаря. Це означає підняти свій статус і залучити не тільки поціновувачів вишуканих страв, але й любителів добротного вина.

Для дому пара пляшок органічного вина теж не будуть зайвими. Адже для коханих, близьких людей тільки все найкраще. Чудова ідея - відкрити вино V. Petrov затишним, сімейним вечором, переглядаючи свій улюблений старий фільм або насолодитися його ароматом і смаком під час романтичної вечері.

Для винного бутика, що піклується про свою репутацію і прагне пропонувати своїм клієнтам тільки найкраще, теж варто придивитися до органічних вин V. Petrov.

Duty Free мають в своєму асортименті велику кількість всесвітньо відомих марок вин. Ці магазини відвідують тисячі людей щодня. Запропонувавши своїм покупцям органічні вина V. Petrov, Duty Free допоможе їм зрозуміти, що є гідний конкурент у більш дорогих марок вин відомих виробників. Відчувши всю палітру смаку вони ще повернуться не раз за парою трійкою пляшок.

Інтернет магазин, продаючи високоякісне вино, безсумнівно приверне до себе велику кількість вдячних покупців. Адже всі цінують якість і хочуть купувати досконалий продукт. Вони будуть замовляти вина V. Petrov знову і знову.

Для споживачів органічних продуктів органічні вина V. Petrov будуть справжньою знахідкою. Прихильники харчування органікою як ніхто інший оцінять натуральність і якість цьго напою.

Запропонувати органічне вино своїм співробітникам на корпоратив - значить показати їм як їх цінують і піклуються про їх задоволення.

Пляшка хорошого органічного вина V. Petrov завжди буде відмінним подарунком. Вибравши таке вино, Ви виявите повагу до людини, без слів підкреслите важливість і особливе ставлення. До того ж, кожна пляшка різного ґатунку вин V. Petrov оформлена індивідуально, з оригінальною етикеткою.

Збираючись в далекі країни, прихопіть декілька пляшок органічного вина V. Petrov в якості презенту. Це неодмінно оцінять. Для такого випадку ви можете самостійно вибрати вид фасування: подарункове, класичне, дегустаційне, економ упаковка.

Для залучення уваги потенційних партнерів використовуються багато методи. Одним з них може бути і пропозиція високоякісного органічного вина V. Petrov на презентації компаній. Покажіть свій високий рівень і укладайте успішні угоди!

V. Petrov запрошує до довгострокового і взаємовигідного співробітництва оптових покупців, дистриб'юторів, магазини натуральних і органічних продуктів, ресторани, кафе, готелі.

З питань співпраці звертайтеся до менеджера по номеру: +38 (067) 693-30-90!

Вибирайте краще для себе і близьких.

З повагою, В. Петров

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: